De ce nu ma ingras ?

Deficiente minerale si vitamine

Postata de MariusPascu24 cu 9 ani in urma.

Am 16 ani,1.91 cm si am doar 67 de kg!
Vreau sa stiu de ce nu ma ingras,mananc mult,pe zi mananc 2 paini si consum si multe lichide(beau peste 2l de apa).
Stiti cumva cum ma pot ingrasa,dar nu cu grasime adica sa-mi fac burta,vreau sa pun asa masa.

Raspunsuri (1)

Bogdan

acum 9 ani

Buna,
Daca te inereseaza ceva vitamine si suplimente pentru ajutarea organismului , te rog sami lasi un mesaj.