De ce imi amorteste capul?

Deficiente minerale si vitamine

Postata de alexis951 cu 9 ani in urma.

Buna ziua! As vrea sfatul dvs.! De ieri am o amorteala teribila in zona nasului si in cerul gurii cand mananc carne. Ce o insemna? Cand simt carnea in gura emstecand-o parca mi se opreste oxigenarea creierului. Ce poate fi?

Raspunsuri (3)

alexis951

acum 9 ani

PS: Am uitat sa va spun ca toate acestea au aparut in urma utilizarii unui spray nazal.

Dr. Ciprian Vlaicu

acum 9 ani

Puteti preciza ce spray ati folosit ?

alexis951

acum 7 ani

am depistat cauza. A fost o nevralgie de trigemen