Cum pot lua in greutate?

Deficiente minerale si vitamine

Postata de Ady747 cu 11 ani in urma.

Salut!Am 17 ani 1,80m si 56 de kg.nu stiu ce sa fac ca sa iau in greutate.Ttot felul de vitamine de la farmacie nu mau ajutat.Va rog daca puteti sa ma ajutati cu niste sugestii.Va multumesc!

Raspunsuri (4)

Cojoc Sanda

acum 11 ani

Sotul meu pana anul trecut cantarea 60 kg si avea 1.82m. Gasisem pe situl *** geen gold imune (imune) si soul. Cu ajutorul acestor antioxidanti, sotul meu intr-un an de zile s-a ingrasat 14 kg. Sunt bucuroasa ca are si pofta mare de mancare.

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa consultati un medic nutritionist.

Antonio23

acum 10 ani

Buna ziua , am 23 de ani 1,65 si 45 de kg multi colegi de la munca mi-au spus ca nu este in regula sa am greusatea asta si s dori sa imi dati un sfat in legatura cu asta va multumesc mentionez ca mai fume cate 2-3 tigari pe zi

dana

acum 8 ani

Ce safac sa iai an greutate