Cum ma aleg cu cateva kg in plus?

Deficiente minerale si vitamine

Postata de Deea2012 cu 9 ani in urma.

Am aproximativ 1.67 si 48 de kg. As dori sa mai pun ceva kg, dar nu stiu cum. Am luat centrum pentru femei dar nu am cunoscut nimic. Mentionez ca am cu tiroida. Iar saptamana viitoare o sa fiu operata la urechea dreapta.

Raspunsuri (2)

Adrian

acum 9 ani

Pentru problema dvs va recomand produsul Lite Ultra Chocolate cu Aminoteina asociat cu produsul Royal Jelly ce contine laptisor de matca. Produsele sunt naturale si de foarte buna calitate. Pentru mai multe detalii ma puteti contacta la adresa [email protected]

Andrei

acum 9 ani

Vitaminele nu te ingrasa, poti sa iei ceva care sa iti creasca pofta de mancare, sau produse pe baza de carbohidrati (sau complex de proteine+ carbohidrati). Iti recomanda proteine pentru sportivi (American standard Whey, Whey pure fusion, etc)