Cresterea Penisului

Deficiente minerale si vitamine

Postata de Spart1990 cu 10 ani in urma.

Cum pot face sa-mi cresc penisul? Am 12 cm si am 17de ani?
Ce vitaminz minerale sa iau? ce exercitiii sa fac? Cum se fac exercitiile?
Va rog sa-mi ziceti .... deoarece as doarii sa ma duc la un casting pentru a fi actori porno.

Raspunsuri (3)

FreeStyle11

acum 10 ani

Pai nu stiu daca penisul creste cu vitamine sau exercitii.Penisul creste in marime in functie de afluxul de sange care intra in el.Acum marimea lui nu stiu cum poate fi modificata, ca daca incerci exercitii de stretching ale penisului, nu prea cred ca vei obtine decat rezultate de moment.Stiu de o interventie chirurgicala care iti taie niste ligamente de la baza penisului dupa care penisul va sta mai lung, dar poate sa cauzeze probleme la erectie.Deci mai bine ramai asa si daca tot vrei sa incerci cauta metode mai sanatoase si fara urmari nasoale.Mult noroc!

ady

acum 10 ani

Oauu! 17 ani si 12 cm?, nu stiu ce sa zic, dar nu ca ma laud ca nu cred ca ma cunoaste nimeni, am 17 ani si 19 cm.. sincer la 15 ani aveam in jur de 16 cm, dar de cand fac mai des sex a inceput sa-mi creasca mult.. Cu cat faci mai des sex, cu atat iti va creste! "Parerea mea"

Gigel Bucuresteanu

acum 11 luni

Buna ziua asi dori sa comand si eu oare ajunge la detinatie eu ma aflul in franta ajunge la destinatie in cite zile ajunge la detinatie va rog sa dati raspunsul pe email
Si asi mai dori cit costa .
Si cum se ia acest medicament