Cand sunt recomandate vitaminele si mineralele?

Deficiente minerale si vitamine

Postata de AlynLion cu 8 ani in urma.

Buna ziua.Cand e recomandat sa iei vitamine si minerale de la farmacie?Pot sa le iau si daca nu prezint vreun simptom adica pentru imunitate?Patesc ceva?

Raspunsuri (2)

AlynLion

acum 8 ani

Nu prea mananc fructe si legume si de asta vreau sa iau..si pentru imunitate.Pot sa iau?

Farmacia Online Rodica

acum 8 ani

Pentru o alegere cat mai buna va recomand sa cautati vitamine pe farmacia online Rodica ( http://www.farmaciarodica.ro/vitamine-c-134_142 ), farmacie din Botosani,. Veti gasi o gama larga de produse, de la diferiti producatori, iar fiecare produs are indicatii si veti sti exact pentru ce este recomandat.