buna

Deficiente minerale si vitamine

Postata de medievil cu 12 ani in urma.

buna daca iau centrum de la a la zinc am voie sa mai iau seara o capsula calciu magneziu sau e prea mult ....

Raspunsuri (2)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

ne-ati putea scrie daca sunteti diagnosticat cu vreo afectiune si daca aceste vitamine fac parte din recomandarile medicului dumneavoastra curant, sau daca le utilizati dumneavoastra din proprie initiativa? daca da, aveti vreun simptom, sau le administrati in scop profilactic?

va urez o zi buna

medievil

acum 12 ani

am avitaminoza si lipsa fier acid folic ..... si lipsa calciu magneziu..