Buna ziua?

Deficiente minerale si vitamine Carenta vitamina B1 Deficit de carnitina Deficit de vitamine indusa de medicamente Hipervitaminoza A Deficit de vitamina b3 Pelagra Scorbut Deficit de vitamina A Deficit de vitamina B1 Deficit de vitamina B12 Deficit de vitamina C Deficit vitamina D Insuficienta vitaminei D Deficit de vitamina E Vitamina K Alimentatia in timpul alaptarii
+14
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator21526830627 cu 5 ani in urma.

Buna ziua, as vrea sa mai adaug in kg, spuneti-mi va rog cum pot face ? Am 54 kg am 1,73, inaltime. Imi doresc sa ma ingras macar inca 10 kg, Am incercat sa ma alimentezi cu tot felul de fructe, dar in zadar. Masa o iau regulat, dar nu stiu care este motivul de nu pot sa ma ingras.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Diete-de-ingrasare/cum-puteti-lua-in-greutatei_9177