Bataile Inimii

Deficiente minerale si vitamine

Postata de AD # KodeHack cu 12 ani in urma.

Buna Ziua.

Am 16 Ani si de cateva saptamani a inceput sa imi bata inima mai tare, am fost la medicul de familie mi-a spus ca s-ar putea sa fie "lipsa de calciu" mi-a dat sa iau Sintofarm si Aspacardin (Aspacardin 10 Zile iar Sintofarm pana il termin) dupa ce l-am terminat Sintofarm iau acu Propanlol pana cand ma duc sa imi fac analizele sa vad de la ce sunt bataile asa de mari.
Si acu inainte sa fac analizele as dori niste informatii daca bataile inimi ar putea fi de la "lipsa de calciu/magneziu/fier...."

Raspunsuri (4)

rodica

acum 12 ani

Da poate fi si de la lipasa de calciu, magneziu si eu am trcut prin asta si de 2 ani eau magne b6 la inceput am luat o perioada mai lunga ear acum eau la nevoie.

eva40

acum 12 ani

Sa nu iei medicamente ca-ti distrugi ficatul...si pe nimeni nu intereseaza

MagneZiB6 sa iei 3/zi si Rhodiolin 3x1 pe zi,incredibil de bine te vei simti

gladiatorul

acum 11 ani

inseamna ca esti indragostit!!

eva40

acum 11 ani

asta da diagnoztic! i like it!!!:))))