asd

Deficiente minerale si vitamine

Postata de johny.xtm cu 9 ani in urma.

asd

Raspunsuri (2)

johny.xtm

acum 9 ani

Bunaziua, imi cer scuze pentru postul anterior. Am 21 de ani, 1.73 inaltime si 54 kg. Mereu am fost slab indiferent de dietele de mancare incercate. Pe unde am citit, o greutate acceptabila pentru inaltimea mea ar fii intre 60 si 70 kg. Ce vitamine imi puteti recomanda pentru o dezvoltare mai buna?

FreeStyle11

acum 9 ani

Iti recomand mersul la sala, insotit de o alimentatie bogata si echilibrata si suplimente.Daca esti din totdeauna slab trebuie sa mananci destul de mult si antrenamentul trebuie cam 4-5 zile pe saptamana pt rezultate bune.Este mult de spus despre alimentatie si antrenament, cel mai bine este sa vorbesti cu un nutritionist sportiv si un antrenor de la o sala din orasul tau.Bafta!