analize medicale

Deficiente minerale si vitamine

Postata de maria1254 cu 9 ani in urma.

am rezultatele la analize medicale GOT 41/ GOT 40/COLESTELO 225 lecucocite3.75/ LIMFOCITE0.81 ce probleme as putea avea

Raspunsuri (1)

Dr. Constantin Rusu

acum 9 ani

Stimata doamna, desi adeseori munca medicului a fost asemuita cu cea a detectivului, ma tem ca ceea ce cereti dvs este descoperirea criminalului pornind doar de la varsta bunicii sale. Ma tem ca nici Sherlock Holmes n-ar fi reusit aceasta performanta. Aveti mila si reveniti cu mai multe detalii.