Ameteala

Deficiente minerale si vitamine

Postata de flo86tm cu 10 ani in urma.

Buna ziua! In ultimele saptamani, am patit de vreo 3 ori sa am ptr. cateva secunde senzatia ca imi fuge pamantul de sub picioare, in timp ce stau jos (la birou, la masa). in diverse momente ale zilei, dar doar o data/zi. Este destul de intensa senzatia pe moment si apoi dispare... ma lasa cu sperietura si cateodata cu o senzatie de slabiciune ce persista mai mult timp.

Mentionez ca in general am tensiunea mica (nu stiu daca e p***ancidenta sau nu, dar senzatia respectiva mi-a aparut in zile cu instabilitate atmosferica), petrec mult timp la calculator din cauza serviciului. De asemenea, in urma cu 3 luni am inceput sa am probleme cu lipsa de calciu+magneziu si ceva atacuri de panica.

Care credeti ca ar putea fi cauzele? Ce analize imi recomandati?

Va multumesc!

Raspunsuri (2)

flo86tm

acum 10 ani

Ar putea cineva sa ma ajute cu un sfat, legat de problema descrisa mai sus?

Gabriela

acum 10 ani

Incercati o cura de vitamine si minerale. Detalii puteti obtine la telefon 0724222590. Multa sanatate.