Pata alba

Dantura copiilor

Postata de aralurai cu 8 ani in urma.

Am fost astazi la dentist pentru a-mi repara un dinte care era ciobit, in urma careia am ramas cu o pata alba marisoara
aveti idee daca pata o sa se duca?

Raspunsuri (2)

terapeutnaturist

acum 8 ani

pata alba unde????

alesia.mihai

acum 8 ani

Eu v-as putea recomanda un tratament de albire.Eu merg la un cabinet de mult timp, la Andra Smile, la doamna Andra Custura si cred ca dansa va poate reda aspectul estetic al danturii.Multa sanatate!