masea de minte

Dantura copiilor

Postata de Lidarani cu 8 ani in urma.

maseaua de minte mi sa umflat dar nu ma doare nimic pur si simplu sa umflat ce inseamna

Raspunsuri (2)

mihaela.tof

acum 8 ani

Eu va recomand sa mergeti la un consult stomatologic si sa nu va neglijati dantura, mai ales daca s-a inflamat zona.Eu merg la doamna doctor Andra Custura la clinica Andra Smile si mi-am scos acolo o masea si mi-am pus si o coroana din zirconiu,iar doamna doctor a lucrat foarte fin si nu am simtit durere in niciun moment al interventiilor.

Cornelia Remus

acum 8 ani

Si eu am fost la doamna Andra Custura la cabinet pentru ca am vrut sa imi pun o coroana si dansa a lucrat foarte fin si lucrarea a iesit chiar foarte bine. Am ales zirconiul chiar daca a fost putin mai scump insa nu este deloc inestetica si materialul nu mi-a schimbat gustul mancarii. Recomand cu mult drag cabinetul dansei!