mam lovit

Dantura copiilor

Postata de membru301521 cu 8 ani in urma.

Buna!.....Am 14 ani si la skoala un baiat ma lovit din greseala cu capu in maselar si mi se caltina un pic un pic un dinte ma si un pic ma doare cum pot sa ma salvez am frica de dentisti mai ales de implant......ajutatima poate ceva calciu.!

Raspunsuri (1)

danielastoica127

acum 8 ani

Cel mai bine ar fi sa mergi la stomatolog ca sa nu patesti mai rau.Eu merg la cabinetul ****, la doamna doctor Andra Custura, iar dansa este o persoana foarte calma si care lucreaza fara durere.Iti recomand si tie cabinetul dansei.Sanatate!