Ma doare maseaua

Dantura copiilor

Postata de Vlad1122 cu 9 ani in urma.

Buna ziua . Acum 2 saptamani am fost la stomatolog si mi-a scos nervul de la o masea si mi-a curatat canalele. Mi-a pus plomba definitva si nu am avut probleme pana astazi cand a inceput sa ma doara. Ma doare daca misc de ea sau daca sug din ea . Care sa fie cauza ?

Raspunsuri (4)

Vlad1122

acum 9 ani

Uppdate: Am un inceput de febra .

carmen_p

acum 9 ani

Ai o infectie acolo, e clar Du-te la medic.

carmen

acum 9 ani

si eu am avut o problema cu plomba insa dupa cativa ani .neschimband o la timp.mi a spart maseaua in doua si a trebuit s o scoata..aveam aceleasi dureri cum ai tu..du te la medic.

Membru_Vio77

acum 9 ani

Si eu am avut o problema similara cu maseaua dupa ce nu a fost tratata cum trebuie.

Am fost la ***, in zona Eroii Revoluției / Constantin Brâncoveanu la
Dr. Alexandra Valceanu si am fost foarte multumita. Ii gasesti si pe site -- fac programari si online, si la telefon.

Nu e ok sa suferi si sa ai febra dupa o plomba definitiva!