La dentist

Dantura copiilor

Postata de numaieoadi cu 9 ani in urma.

intrebare sunt foarte ingrijorat va rog frumos sa ma lamuriti si pe mine cu un lucru. Astazi in urma cu 20 de minute am fost la dentist, toate bune si frumoase pana sa-mi zica ca i s-a rupt un varf de ac de 2mm la mine in masea cred ca de la un instrument cu care imi punea pasta. Mi-a spus ca varful acul a ramas acolo si nu mai poate fi scos. Intrebarea mea este daca imi poate afecta cu ceva viitorul? daca imi poate cauza anumite probleme acel varf de ac care se afla acolo. Multumesc?

Raspunsuri (2)

Carmen

acum 9 ani

Cum sa nu poata fi scos? Locul lui nu e acolo si trebuie scos cat mai repede. Si asta fara sa-ti distruga maseaua.

Membru_Vio77

acum 9 ani

Salut,

Nu cred ca este bine ca acul sa ramana acolo si sa nu mai poata fi scos! Pentru orice problema dentara iti recomand*** in zona Eroii Revolutiei/Constantin Brancoveanu. Am fost si eu acolo cu o urgenta si am fost foarte multumita -- nimic nu este de nerezolvat!