Ingrijirea dentitiei de lapte

Dantura copiilor

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

copilul meu are 12 ani si nu a schimbat decat 8 dinti ce se intampla

Raspunsuri (2)

Nora5

acum 15 ani

Pana la aceasta varsta ar fi trebuit sa i se schimbe cam toti dintii, va sfatuiesc sa mergei cu copilul la un stomatolog pentru a vedea care e problema.
Numai bine

comentarii utilizatori

acum 15 ani

am o nepotica de 1 an si o luna si nici acum nu i-au dat dintii,este asta o problema sau nu trebuie sa ne ingrijoram?