Infectia la masea

Dantura copiilor

Postata de MembruMobileApp1491680094 cu 7 ani in urma.

Am infectie la masea in partea stanga sus. Punga de infectie e pana la ochi. Sunt in Londra si nu am gasit decat ampicilina de 500 si iau de 30 de ore la fiecare 6 ore. Deocamdata nici un rezultat. Intre timp am facut rost de augmentin de 1000. Ce ziceti pot schimba tratamentul?

Raspunsuri (1)

alexa_866

acum 5 ani

Buna ziua! Eu zic sa nu va jucati cu astfel de lucruri. Chiar daca pare o infectie banala, ea poate afecta organismul fara sa va dati seama. Am avut multe probleme cu dantura, dar mi-am dat seama ca pastilele luate dupa ureche si amanarea vizitei la dentist sunt cauzele problemelor dentare. Va recomand sa mergeti cat mai repede la medic, eu merg chiar daca nu ma dor dintii la clinica ****.