implantul

Dantura copiilor

Postata de koka cu 13 ani in urma.

poate sa-mi spuna cineva cit costa sa faci un implant si daca se oate face asta si in jud Arges

Raspunsuri (2)

ina

acum 13 ani

Un implant cu toate tratamentele ajunge in jur de 1000 de euro, in Arges am cautat si exista o clinica pe str. Garlei, aleea Nicolae Gane, bl. P8A, sc. A, ap.1 , tel 40 755 485 155
Nu cred ca am voie sa dau numele
Sunati si cereti mai multe informatii acolo

koka

acum 13 ani

multumesc frumos ,culmea e ca eu stau pe o strada alaturata pup