ii iese dintisorii?

Dantura copiilor

Postata de bestcristi cu 11 ani in urma.

buna ziua!am un bebe de 5 luni si de 2 zile are febra si plinge permanent,nu prea vrea sa manince,gingiile nu sunt rosii dar cind ii ating gurita o doare,saliveaza putin are scaun moale.febra trece si peste 39....poate sa fie eruptie dentara?si cam cit dureaza daca erupe?

Raspunsuri (2)

Popescu Clauss

acum 11 ani

Bebelu meu are la al doilea dintisor o pata vanata pe gingie si din cate am citit pe net nu am fost pe deplin satisfacut.Deci daca ma puteti ajuta cu sfaturi as fi fericit daca ar fi si din partea unui specialist in domeniu.Va mulumesc anticipat.

Dr. Marin

acum 11 ani

Buna ziua ! Da ii ies dintii ! Trebuie sa cumparati un gel pt calmarae durerilor de la farmacie !