febra de la maselute

Dantura copiilor

Postata de lumini cu 12 ani in urma.

fetita mea de 1an si trei luni de 3 zile face febra doar noaptea incepand cu 6 seara, 38.4 cel mai mult, la medicul pediatru ni sa spus ca e de la maselele ce sunt pe cale sa iasa, e normal sa faca atat de mult timp febra de la maselute ?

Raspunsuri (2)

adriana

acum 12 ani

da asa e la uni copii.e posibil febra diaree,agitatie,nu trebuie sa te sperii.dai nurofen pt durere si febra.poate sa faca si 5 zile febra

Utilizator11587709674

acum 4 ani

Eu am un baietel de un an. Si incepind cu fiecare dinte care creste. Face febra 38.5si are diareea cu mucus si ceva. Suvite. Subtiri si rare parca de singe .mai are cineva asa ceva?