Fara dinti

Dantura copiilor

Postata de [email protected] cu 12 ani in urma.

Buna ziua...Fetita mea a implinit deja un an si 2 luni si nu are nici un dinte,pot provoca o alarma sau poate fi normal?

Raspunsuri (2)

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

Iuli

acum 12 ani

Daca pana la varsta de 14 luni nu a aparut nici un dinte, este cazul sa discutati cu medicul pediatru pentru a vedea ce se intampla, si eventual sa va adresati unui stomatolog pentru copii la o sectie de pedodontie.