e vreo problema?

Dantura copiilor

Postata de MembruMobileApp15033021037784 cu 10 ani in urma.

Buna ziua...am un baietel de 5 ani si 6 luni si aseara mi-a spus k simte ceva in gurita.dupa ce m-am uitat la el in spatele incisivului central inferior a aparut dintisorul definitiv.cel de lapte nu este cazut doar se misca putin.e problema k a aparut asa?va multumesc anticipat

Raspunsuri (1)

Andra

acum 10 ani

Din cate stiu eu nu este nici o problema, ar fi bine poate sa mergi la un medic stomatolog, sa-i scoata dintisorul de lapte. Nepotica mea fost la LLL Dental. Succes!