Durere la masea

Dantura copiilor

Postata de Alvilica cu 10 ani in urma.

Am o problema cu o masea ... am fost acum 3 ani la dentist si mi-a omorat nervul,dar dupa aproape 3 ani au inceput problemele cu ea.am mers la medic si nervul nu era complt omorat.Mi-a pus tratament l-a omorat apoi mi-a pus o plomba temporara. Marea problema este durerea cauzata de plomba.M-am dus la medic si mi-a spus ca nu imi da plomba jos pana la urmatoarea programare,peste 2 zile si mi-a dat tratament.... am niste dureri ingrozitoare tot maxilarul stang si durerea parca se lasa si la mandibula si urechea ma doare...va rog spuneti''mi ce pot face, nu mai suport durerea...

Raspunsuri (3)

MisterOk

acum 10 ani

Incerca sa iei niste Nurofen Forte,am avut si eu probleme si ma ajutat.

Sanatate.

Dr. Mircea Zlotea

acum 10 ani

Radiografie la respectivul dente ai?

Alexandru

acum 2 ani

Am o durere insuportabila de măsea ce pot face la moment