DOCTOR ORTODONT DIN CONSTANTA

Dantura copiilor

Postata de mariandreita cu 13 ani in urma.

Buna.Doresc sa -mi recomandati un medic bun ortodont din Constanta , pentru fetita mea de 10 ani .Astept raspunsurile voastre .Va multumesc anticipat .

Raspunsuri (10)

Maru

acum 12 ani

In cazul in care inca nu ati gasit un medic ortodont bun - Dl Doctor Leahu Teodor, vizavi de Delfinariu, pe Bl Mamaia

Adina

acum 12 ani

Scuze, Maru.......dar Dr. Leahu nu este SPECIALIST ortodont!! Face ortodontie cam dupa ureche.....De fapt ei fac si ortodontie si implante si protetica si de toate.......sa fim seriosi!!!

jaja

acum 12 ani

cine e coae doctoru asta? ca mi-sa umflat rau... darau coae rau de tot

Diana

acum 12 ani

Dr. Lavinia Ilicea. (CMI Ilicea Emanuel Octavian). Puteti cauta pe internet adresa cabinetului......este in zona Casei de Cultura.

Mihaela

acum 12 ani

Da, Dr Lavinia Ilicea e ok. E foarte serioasa si rezultatele sunt vizibile. Preturile sunt corecte si nu te jupoaie ca altii.....vezi lista de preturi dr Totolici.....!!!

liviu

acum 12 ani

pe bl mamaia domnu doctor roman!!!

jaja

acum 12 ani

coae.... ma doare s-a umflat...ma enerveaza... ce sexu meu... nu mai pot de durere.
am si eu o intrebare,ma ajuta cineva?
cum scap de umflatura si sa nu ma mai doara coae ca nu mai supart sai dau ceva dracu sao desumflu ca nu mai ma inteleg cu ea e si umflata si ma doareeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!

Cristina

acum 9 ani

Dr.Alexandra Chirita este foarte buna si n-are preturi mari.
Are pagina de facebook CMI Ortodontie Dr. Alexandra Chirita
O recomand!

chirila adriana

acum 8 ani

Un profesionist si un medic mai uman si specialist decat domnul doctor Lehu Teodor, e rar sa gasesti. Eu am avut acest noroc, cu ani in urma, si va pot garanta ca nu am avut nici un fel de probleme, dupa 5 implanturi si toata lucrarea facuta, de catre domnul doctor Leahu.
Am recomandat si am venit cu numerosi amici la dansul, cu diverse probleme stomatologice. Va pot garanta ca a facut intervente chirurgice,
implanturi la persoane diabetice, si adevarate opere de arta cu reusita in timp 100%. Ca sa nu mai discut de umanitatea si intelegerea domnului doctor pentru persoane cu diverse probleme! Atat eu cat si prieteni mei ai multumim si santem norocosi ca l-am descoperit! Ai doresc multa sanatate dansului si minunatei sale familii si sa continue munca sa, plina de pasiune si profesionalitate!

Magda

acum 8 ani

Un medic dentist fb trebuie sa-si puna in rama diploma facultate.