Dinte peste altul

Dantura copiilor

Postata de ErvinC cu 11 ani in urma.

Salut! Am 13 ani şi am o problemă.. un dinte inceapa sa creasca peste altul! Ce se intampla?

Raspunsuri (2)

Dr. Florin Lazarescu

acum 11 ani

Buna ziua,
va recomand un consult stomatologic. Exista posibilitatea sa aveti nevoie de aparat dentar saude extractie.

Dr. Ulman Cosmin
Medic stmatolog - Clinica Trident
www.clinicatrident.ro

Dr. Marin

acum 11 ani

Salut !
Trebuie sa vezi neaparat un ortodont (medic dentist specializat in indreptarea dintilor prin aparate dentare)!

Dr. Marin C. ( Unirii , Dristor , Berceni )
www.stomatologieoltenita.ro