De ce nu imi creste caninul superior din partea stanga

Dantura copiilor

Postata de daria00 cu 10 ani in urma.

Am 14 ani,iar acum 1 an si putin mi-a cazut caninul superior din partea stanga si nu imi mai creste!Totusi se vede in interiorul gingiei putin "alb"(dinte) dar nu a iesit afara.Celalalt canin este a crescut normal.Ce se intampla?Este normal?
Imi este frica sa merg la dentist...

Raspunsuri (1)

buna

acum 10 ani

Bun, exista un remediu naturist gratuit. Scrie-mi un email pe yahoo la ********* (elimina insa punctele din nume)