cum inbunatatim dentrina??!!!

Dantura copiilor

Postata de madalina341 cu 12 ani in urma.

AM O FETITA DE 4 ANI SI 7 LUNI,ARE PROBLEME LA 2 MSELUTE,NUSTIU DACA ESTE DE LA ALIMENTATIE,NU CONSUMA F MULTE DULCIRI,NICI FAINOASE....AM MERS CU EA LA STOMATOLOG,A FACUT INFECTI,ABCESE.....VREAU NISTE ASFATURI,AM FOST LA 2 CABINETE STOMATOLOGICE...COPILA ESTE F INTELEGATOARE..CHIAR UIMESTE PRIN ATITUDINE...DAR NU MAI SUPORT SA O VAD CA O TOT DOARE....

Raspunsuri (2)

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

maria popescu

acum 12 ani

si noi am avut o problema asemanatoare, pe care am rezolvat-o impreuna cu medicul stomatolog. daca esti din Bucuresti iti pot recomanda medicul la care l-am dus pe fiul meu, respectiv dr Despina Miciulica, de la Imperial Dent. noi am descoperit-o anul trecut si de atunci mergem periodic la control :)
toate cele bune