Cat dureaza pana erupe dintisorul?

Dantura copiilor

Postata de Mircea bianca cu 4 ani in urma.

Am un bebe de 6 luni si de 3 zile are febra 38,5-39.Saliveaza foarte mult, roade tot ce prindemananca destul de putin si cand iimasez gingiile se simt sus si jos dintisorii, dar nu se vad. Jos gingia este aproape transparenta si inflamata. Cat dureaza pana erupe dintisorul

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Dantura-copiilor/eruptia-dintilor-la-copii-cand-incepe-si-la-ce-trebuie-sa-te-astepti_15799