carii la copii

Dantura copiilor

Postata de ALEXANDRA18 cu 12 ani in urma.

se fac extractii de masele la copii de 8 ani?

Raspunsuri (3)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Medicul stomatolog , dupa ce inspecteaza dantura copilului,stabileste diagnosticul si hitaraste conduita.

Irina

acum 12 ani

se fac. ai grija ce stomatolog alegi. daca te intereseaza un pedodont bun, ti-l recomand pe cel care are grija de dantura fiului meu. (de fapt pe cea, pt ca este vb de o dna doctor, o gasesti la Imperial Dent, Raluca Manea).

veronica

acum 12 ani

de dantura copilului meu se ocupa dr Despina Miciulica, tot de la Imperial Dent, de obicei mergem la clinica de la Piata Delfinului.
http://imperialdent.ro/