Urgent!!?

Curatare rani

Postata de AFRODITA cu 2 ani in urma.

M-am operat in urma ca 16zile de hernie inghinala stanga, totul merge bine cu operatia., doar ca de cand am inceput sa merg( si nu am mers deloc mult sau macar cat ar fi trebuit), fix langa zona inghinala, dar pe picior s-a invinetit putin...cand ma trezesc, nu este, doar seara, dupa ce merg in cursul zilei, probabil. Ce inseamna asta??

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Herniile-abdominale/hernia-inghinala_970