Carmen?

Cresterea presiunii intraoculare post-operatorie

Postata de Carmen gabriela tanase cu un an in urma.

Bună ziua am 34 de ani Pe 10 decembrie mi-a venit clclul menstrual am avut pana pe 14 decembrie sa terminat apoi pe 15 decemrie m-am cucalt cu soțul meu pana pe 26 decemrie.e posibil sa fiu insarcinata? Apoi pe 3 ianuarie mia venit ciclul marou pana pe7 ianuarie ce înseamnă asta deși am amețeli stări de voma durie abdominale usturime de nas nu știu cum sa zic la nas vă mulțumesc frumos pentru înțelegerea

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/8-semne-timpurii-ale-sarcinii_5272