Vor Ajunge La Aceeasi Culoare Genele Si Spancenele Bebelusului? ?

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de Rebeca cu un an in urma.

Buna ziua. Am o fetita de 6 luni care are genele si sprancenele ochiului stang, mult mai deschise la culoare ca la ochiul drept. Este satena la par si la ochiul ok dar la ochiul stang are firele un blond ff deschis.. Este un semn de boala? Vor deveni vreodata de aceeasi culoare amandoi? multimesc mult pt eventuale raspunsuri.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes:https://sfatulmedicului.ro/Cresterea-si-dezvoltarea-copiilor/cresterea-si-dezvoltarea-copilului-cand-este-cazul-sa-ne-ingrijorami_10989