Vi-sol calciu

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de Mirela-Cristina cu 16 ani in urma.

am fost la un control la pediatrul nostru si aiam cerut ceva de imunitate si mia recomandat acest medicamen.
ce parere aveti despre acest mendicament o sa aiba efect asupra copilului si va avea o imunitate buna?
copilul meu are 5luni si doua saptamini.

Raspunsuri (1)

Mirela-Cristina

acum 16 ani

am fost la un control la pediatrul nostru si aiam cerut ceva de imunitate si mia recomandat acest medicamen.
ce parere aveti despre acest mendicament o sa aiba efect asupra copilului si va avea o imunitate buna?
copilul meu are 5luni si doua saptamini.