tremuraturi la sugari

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de edinaboier cu 9 ani in urma.

Baietelul meu are 6luni si am observat ca cateodata tremura cand ii pe punctul de a adormiar trebui sa ma iingrijorez?ati mai observat asa ceva? Multumesc pt raspunsuri!

Raspunsuri (2)

deyaaa

acum 9 ani

buna.am si eu un baietel are 1 an si 5 luni si acuma mai tremura si tresare kand doarme..viseaza si se sperie nui nimik ce ar trebui sa te ingrijoreze..eu il iau ku mn in pat ii cant sau ii spun o poveste si se linisteste..akum tu sti..fiekare mama are medodele ei de as linisti ingeresul..mult norok.

FreeStyle11

acum 9 ani

Omule, du-te direct la spital, sa-ti faci un control de rutina.