tomografia

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de adrian46100694 cu 15 ani in urma.

Buna!Vreau sa stiu daca la un copil de 4 luni este recomandata o tomografie!Astept raspunsuri!Multumesc!

Raspunsuri (2)

adrian46100694

acum 15 ani

Buna!Vreau sa stiu daca la un copil de 4 luni este recomandata o tomografie!Astept raspunsuri!Multumesc!

robert9100192

acum 15 ani

nu ai specificat pentru ce vrei sai faci TC Nu se face in mod obisnuit decat daca este suspiciune de ceva Ce anume?