scurgeri din buric la bebe

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de anna_maya cu 13 ani in urma.

am o fetita de 7 luni acum 2 zile am sesizat k buricul este umed si are scugeri din buric apoase in cantitate mica fara miros,asi dori sa stiu care pot fi cauzele aparitiei acestor scurgeri nu am avut probleme cu buricul niciodata vom merge la pediatru dar suntem programate abea vineri si asi dori sa stiu totusi in mare despre ce ar putea fi vorba.multumesc anticipat de raspuns

Raspunsuri (2)

Dr. Emil Otesteanu

acum 13 ani

Bună seara ,
Nu este nimic grav , mergeţi la medicul pediatru unde a-ţi fost programată , să vadă şi vă va sfătui ce si cum să faceti ,pentru igiena locală .
Sănătate Dr. E Otesteanu

ema

acum 9 ani

As vrea sa stiu cum ati rezolvat problema buricului!