sa consult un specialist?

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de cotiso cu 15 ani in urma.

buna seara,
am doi baieti 6 si 3 ani, cel ce 6 ani cand vorbesc cu el, il cert sau chiar imi povesteste ceva cu degetul aratator imi contureaza chipul, face ochii...l-am intrebat ce face si mi-a zis k ma deseneaza, l-am pus sa ma deseneze pe hartie dar a facut un portret tipic varstei; este oare necesar sa consult un specialist?

Raspunsuri (2)

Nora5

acum 15 ani

Comportamentul lui este schimbat? Mai are si alte manifestari care credeti ca nu sunt tipice varstei lui?

acum 15 ani

Buna,

Pentru linistea ta ai putea sa programezi o consultatie la un specialist.

Numai bine si te rugam, daca faci ceva in acest sens da-ne si noua de veste; poate mai ajuta pe cineva experienta ta.

Numai bine!