rosu in gat

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de sacagiu cu 12 ani in urma.

buna ziua am si eu o intrebare am o fetita de 3 ani jumate imi face foarte des rosu in gat nu stiu ce sai dau pt rosu in gat ,nu vreau sai dau antibiotice,pot sa i dau faringosept cu propolis la varsta ei va multumesc

Raspunsuri (3)

Medic Epuran

acum 12 ani

Puteţi administra Faringosept (este un antiseptic pentru supt) şi propolis (are acţiune antibac­teria­nă, ­anestezică, antiinflamatoare, cicatrizantă şi este folosit în tratarea durerilor de gât)

Tratament homeopat

acum 12 ani

Numai un tratament homeopat la un medic homeopat adevarat va poate ajuta cu adevarat.
Antibioticele fac mai mult rau decat bine distrugand sistemul imunitar. Mergeti cu fetita la un medic homeopat, merita cei 80-100 de lei pt. constulatie iar remdiul costa numai 6 lei sau il primti gratuit.

MembruMobileApp1481148003

acum 7 ani

Eu va sfatuiesc sa luati **** pastilute de supt. Se deosebesc de ce mai e prin comert ca sunt pe vbaza de l;ichen islandez si nu contin tot felul de chimicale interzise copiilor. Sunt foarte eficiente pentru rosu si dureri in gát