Rog pe cineva sa ma ajute cu un sfat🤔

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de MembruMobileApp1498130912 cu 6 ani in urma.

Buna ziua,sunt insarcinata in 16 saptamini si sunt foarte speriata pentru bebele meu.La 12 saptamini cind am avut primul ecograf medicii au depistat ceva la bebe dar nu erau siguri acuma la 16 saptamini am avut al doilea USG si mi-au zis ca e posibil ca bebele sa aiba rinichi hidronefrotic pelvian.Rinichiul drept este pozitionat normal iar cel sting nu este in fosa renala.Va rog mult dati-mi un sfat....simt ca nu mai rezist🙁🙁

Raspunsuri (2)

Psih. Stefania Budacu

acum 6 ani

Buna ziua. Daca doriti sa vorbim, ma puteti contacta telefonic sau la adresa de mail stef.budacu@ adresa_web_filtrata

MembruMobileApp1498130912

acum 6 ani

Din pacate nu va pot contacta ma aflu in Londra la moment