pubertatea precoce

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de adutzu cu 14 ani in urma.

tratamentul cu Dipherelin urmeaza sa-l efectuam la o fetita de 2 ani si 4luni ,puteti sa ne spuneti daca sunt reactii adverse sau sa ne recomanati alt medicament mai bun ,eventual ceva sfaturi???

Raspunsuri (1)

raluca

acum 14 ani

Doar medicul de specialitate iti va explica cel mai bine cum sta treaba cu pubertatea precoce pe care o are fetita iar daca ca si tratament ia prescris Dipherelin, banuiesc ca stie medicul de ce i se administreaza asa ceva. Sanatate maxima!