Probleme Genitale?

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de Adrian cu un an in urma.

Bună ziua.Am nepot in vârstă de 12 Ani si acum 8 ani i a fost extirpat un testicul. Problema este acum la 12 ani, nu i sta penisul in erectie, adica mai pe romaneste, nu I se ridica. As vrea să stiu dacă este vreun remediu pentru problema asta.Va rog frumos sa mi răspundeți. Mulțumesc.

Raspunsuri (2)

Psih. Stefania Budacu

acum un an

Bună seara.
Recomand să luați legătura cu un medic endocrinolog, care va recomanda efectuarea unor analize. Totodată, puteți merge pe presopunctura, acupunctură, homeopatie Și să vă adresați unui psihosexolog.
Toate cele bune!

Adrian

acum un an

Mulțumesc frumos.