Problema

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de Alex Crisan cu 8 ani in urma.

URGENT!

Azi dintr-o data a inceput sa simt ca ceva parca pulseaza deasupra inimii cand scot unele sunete.

M-am informat cat am putut si vad ca e timusul si cica se poate sa creasca mai repede decat normal si sa apese pe inima in cat o sa se opreasca.

E grava rau chestia cu timusul?

I s-a mai intamplat cuiva?

Cat timp ar putea dura?

Ca am vazut ca doar unora li se intampla...

Sa ma duc la doctor?

Va rog eu foarte mult.

Am doar 13 ani si nu stiu prea mult chestii despre dezvoltare la varsta mea.

Raspunsuri (1)

Psih. Stefania Budacu

acum 8 ani

Discuta cu parintii tai, nu cred ca sunt motive de ingijorare, doar ca tu te-ai panicat... daca doresti, tu si parintii tai ma puteti contacta la adresa de mail [email protected]