problema

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de User2134 cu 12 ani in urma.

Am un copil de 3 ani jumatate si sunt ingrijorata de un lucru. Are doar 11 kg. Manaca bine dar dupa fiecare masa are scaun cam la un interval de o ora. Ce ma sfatuiti sa fac?

Raspunsuri (1)

Medic Epuran

acum 12 ani

Ar fi indicată efectuarea unor investigaţii gastro-enterologie pentru suspiciunea de intoleranţă la unele alimente, chiar la alimente esenţiale precum pâinea