pofta de mancare si somnul la bebelusi

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de ADRIANA 157259 cu 13 ani in urma.

Buna ziua.Am o fetita de 10 luni si avem probleme cu mancarea si somnul.De ceva timp nu mai are pofta de mancare iar noaptea se trezeste de 5-6 ori pe noapte. Medicul de familie i-a prescris
PERITOL,nu stiu ce sa fac daca sa ii dau sau nu la cate am citit despre el.Ce sfat imi dati.Va multumesc

Raspunsuri (1)

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului