PILOZITATE LA FETITE

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de andra7136027 cu 13 ani in urma.

AM O FETITA DE 7ANI SI 4 LUNI CARE ARE PAR PE SPATE,BRATE,SI PICIOARE.CULOAREA LUI E MAI SPRE NERU.MEDICUL DE FAM.MI-A TOT SPUS CA PE PUF SI V-A CADEA..DAR NU E PUF. CE POT SA FAC SI LA CE MEDIC SPECIALIST SA MA DUC?

Raspunsuri (5)

Iuli

acum 13 ani

Este vorba de o dereglare hormonala. Consultati cat de curand un medic endocrinolog.

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

andra

acum 13 ani

multumesc,cred ca am sa incerc, pt ca toate analizele au iesit bine.

PAVEL

acum 13 ani

AM O FETITA DE 5LUNI SI A INCEPUT SA-I CREASCA PERISORI LA GURITA.PANA ACUM NU A AVUT CREDETI K VA CREST IN CONTINOARE?

szilagy maria

acum 10 ani

buna ziua si eu am o fetita de 7 ani si tot asa e am fost la medic si mia zis ca nu e din cauza hormonilor mia zis ca e ceva normal