pierderea genelor

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de Milena2 cu 15 ani in urma.

buna ziua: baiatul meu,acuma are 24 ani,cand era mic a stat la tara la bunici avea in jur de5-6 ani si cand mam dus la tara am observat caci avea gene cazute nu de tot dar cand am fost iar dupa vreo doua luni ii cazuse de tot am fost cu el la medic dar nu a putut sa-i dea un diagnostic sau un tratament.se mai poate face ceva? multumesc.

Raspunsuri (4)

Milena2

acum 15 ani

buna ziua: baiatul meu,acuma are 24 ani,cand era mic a stat la tara la bunici avea in jur de5-6 ani si cand mam dus la tara am observat caci avea gene cazute nu de tot dar cand am fost iar dupa vreo doua luni ii cazuse de tot am fost cu el la medic dar nu a putut sa-i dea un diagnostic sau un tratament.se mai poate face ceva? multumesc.

Nora5

acum 15 ani

BUna
Din cate stiu uleiul de ricin ajuta la cresterea genelor
Numai bine

roxana249

acum 15 ani

este corect ...uleiul de ricin ajuta bine.

Milena2

acum 15 ani

Buna da de ulei de ricin am auzit ca este bun pentru cresterea genelor,o sa incerc si flontene pharma.va multumesc mult.