Oare e bolnavioara?

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de MembruMobileApp1484609683 cu 7 ani in urma.

Fetita mea s-a nascut cu 2610 kg. A fost alaptata exclusiv la san pana la varsta de 6 luni jumate dupa care am continuat cu formula TOPFER. Am inceput diversificarea la 6 luni. Este foarte activa, plina de energie, mananca chiar daca foarte mofturoasa. Sunt preocupata ca acum are varsta de 9 luni jumate si are doar 7 kg. Am ezitat din lipsa curajului sa-i fac analize. Oare este bolnaviaora? Precizez ca mama nu mi se pare ca ar avea ceva doar ca stiu ca la varsta ei ar trebui sa fie altfel. Plus ca pana la acesta varsta nu are inca nici un dintisor.Oare e normal?Sper sa ma puteti ajuta. Multumesc

Raspunsuri (1)

Psih. Stefania Budacu

acum 7 ani

Buna ziua! Adresati-va unui medic pediatru BUN, care sa ii recomande analizele potrivite si care sa nu se simta obligat sa va dea retete cu medicamente...