nr de eritrocite este aproape la limita5.13 unde limita este cuprinsa intre 4.2 si 5.6

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de griigri cu 12 ani in urma.

sunt probleme in acest caz,fiul meu acuza dureri in partea dreapta jos;oare sa fie imflamat apendicele?
va multumesc foarte mult

Raspunsuri (1)

Medic Epuran

acum 12 ani

Din cele descrise de d-vs numărul de eritrocite se încadrează în valorile normale. Va fi necesară investigarea cauzelor durerilor în hipocondrul drept atât prin efectuarea unui consult medical cât şi a unor analize paraclinice şi de laborator